У Франківську для людей з інвалідністю придбали спеціальний автомобіль

У Франківську для людей з інвалідністю придбали спеціальний автомобіль

У Франківську для людей з інвалідністю придбали спеціальний автомобіль
. Pixabay

Для Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування придбали автомобіль, облаштований для людей з інвалідністю. Про це на оперативній нараді у міського голови повідомила директорка установи Марія Кушнір.

"Тепер вони можуть заїжджати на візках. Також діє послуга ремонту взуття - 524 пари відремонтовано. Організовано і перукарські послуги, які є безкоштовними", - розповіла директорка центру.

Також у місті впроваджено послугу соціального таксі. За нею звернулося 87 людей, яким надано 1 465 послуг.

За словами Марії Кушнір спільно із закладами освіти вони провели благодійну акцію "П'ять картоплин", що дало змогу зібрати більше 3,5 тонн картоплі і доставити літнім людям додому.

"Відділення соціальної допомоги вдома надало послуги 550-ти особам, 167-ми - людям з інвалідністю. Для них організували 128 244 соціальні послуги: придбання продуктів, прибирання", - каже Марія Кушнір.

До карантину для літніх людей організовували танцювальні заходи, а від початку пандемії лише прогулянки в парку, екскурсії та в заходи у приміщенні Палацу Потоцьких.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, колективом він задоволений, а приміщенням ні. Додає, що воно непристосоване для літніх людей.

"Воно незручне для старших людей. Я вважаю, що тут треба працювати як департамент соціального захисту і територіальний центр. Знайти в новобудовах, може, навіть в центральній частині міста перший поверх, облаштувати, продати на відкритому аукціоні ProZorro і за вилучені кошти купити нормальне приміщення", - каже міський голова.

До слова, станом на перше листопада 2020-го року територіальний центр соціального обслуговування має чотири відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення організації адресної грошової натуральної допомоги і з першого січня 2020-го року - відділення стаціонарного догляду.

На початок