Погода в Івано-Франківську та області 23 травня

Погода в Івано-Франківську та області 23 травня

Погода, Франківщина, квіти
Цвітіння маків. Суспільне Івано-Франківськ

23 травня на Івано-Франківщині синоптики прогнозують хмарність з проясненнями, вночі — невеликий дощ, вдень — помірний короткочасний дощ, місцями — гроза.

Про це інформують на Facebook-сторінці обласного центру з гідрометеорології.

Температура повітря в Івано-Франківську вночі — 10-12⁰, вдень — 25-27⁰ тепла. По області вночі — 9-14⁰, вдень — 22-27⁰ тепла. У високогір'ї Карпат вночі — 7-12⁰, вдень — 15-20⁰ тепла.

Вітер — південно-східний, 7-12 метрів за секунду, вдень місцями — 15-20 метрів за секунду. Видимість на автошляхах — 4-6 кілометрів.

23-25 травня в області збережеться надзвичайно висока пожежна небезпека. Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки, особливо під час перебування у лісах, парках та на відкритих територіях.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

Під час пожежної небезпеки IV та V класу на Івано-Франківщині в’їзди в ліси перекриватимуть шлагбаумами.

Який штраф за порушення правил пожежної безпеки у лісах

Людей, які порушуватимуть правила пожежної безпеки у лісах, притягуватимуть до адміністративної відповідальності за ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафи становлять від 1500 до 4590 гривень. Якщо ж через необережне поводження з вогнем спалахне лісова пожежа, максимально людині доведеться сплатити майже 15 тисяч 500 гривень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок