Парасковія Магас з Івано-Франківщини відзначила 100-літній ювілей

Парасковія Магас з Івано-Франківщини відзначила 100-літній ювілей

Парасковія Магас
100-річна жителька Івано-Франківщини Парасковія Магас. Facebook/Управління соціальної політики Коломийської міської ради

20 травня 2024 року виповнилося 100 років жительці Івано-Франківщини — Парасковії Магас. У жінки — одна донька, п'ятеро онуків, десятеро правнуків та троє праправнуків.

Про це повідомили на Facebook-сторінці управління соцполітики Коломийської міськради.

Парасковія Магас народилася у 1924 році у багатодітній сім'ї в Королівці (нині — Коломийська громада). Жінка донині живе в рідному селі.

"За свої 100 років Парасковія Іванівна прожила нелегке життя. З юних років тяжко працювала, зазнала голодні й холодні роки голодоморів 1932 та 1947 років, воєнне лихоліття та труднощі післявоєнної відбудови. Роки радісні й тяжкі, святкові й буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами", — йдеться у дописі.

Парасковія Магас
Ювілярка Парасковія Магас у молодості. Facebook/Управління соціальної політики Коломийської міської ради

Парасковія Магас працювала в Коломийському заводоуправлінні будівельних матеріалів. Окрім того, жінка була активною учасницею громадського життя села Королівка.

Довгожителі Івано-Франківщини можуть отримати фінансову допомогу

Жителі Івано-Франківщини, які відсвяткували 100-літній ювілей, можуть отримати грошову одноразову допомогу з обласного бюджету — 10 тисяч гривень. Для цього потрібно бути зареєстрованим та проживати на території регіону.

Щоб отримати гроші, необхідно звернутися в установи соціального захисту громади або ж у профільний департамент Івано-Франківської обласної військової адміністрації. Для цього потрібні такі документи:

  • заява про виплату грошової допомоги у довільній формі;
  • копія паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • довідка про банківські реквізити одержувача.

Допомогу виплачують на особистий рахунок одержувача, відкритий у банківській установі, або поштовим переказом за місцем реєстрації заявника.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок