Графіки погодинних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині 21 травня

Графіки погодинних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині 21 травня

Оновлено
Графіки, світло, Франківщина
Вуличний ліхтар. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині 21 травня діятимуть нові графіки погодинних вимкнень електроенергії. "Укренерго" надало ліміти, згідно з якими відключатимуть світло в області.

Про це пишуть у Telegram-каналі "Прикарпаттяобленерго".

Оновлено. За прогнозами енергетиків, на Івано-Франківщині увечері 21 травня не вимикатимуть електроенергію.

"Зараз навантаження в Івано-Франківській області — в межах доведених граничних величин споживання. Через це відпадає потреба застосувати графіки погодинних вимкнень. Проте в разі перевищення доведених лімітів ГПВ вступлять у дію та будуть застосовані відповідно до опублікованих графіків на сьогодні", — йдеться у дописі "Прикарпаттяобленерго".

"Головна причина застосування заходів обмеження — наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак", — інформують енергетики у Facebook.

21 травня з 00:00 та впродовж доби по всій території України для промислових та побутових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень електроенергії, про це інформує НЕК "Укренерго".

Дізнатися свою чергу можна на стартовій сторінці сайту "Прикарпаттяобленерго" під кнопками "Немає світла" чи "Вимкнення" або у чат-боті енергетичної компанії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок