На Великдень понад тисяча поліцейських стежитимуть за порядком на Івано-Франківщині

На Великдень понад тисяча поліцейських стежитимуть за порядком на Івано-Франківщині

Поліція, патрульні, церква
За прогнозами поліцейських, Великодні богослужіння відбудуться в 1082 культових спорудах. Фото: Facebook/Поліція Івано-Франківської області

На Івано-Франківщині понад тисяча поліцейських стежитимуть за безпекою та порядком під час богослужінь на Великдень. Вони чергуватимуть на території храмів й поблизу них.

Про це повідомили на сайті поліції в області.

З 4 по 5 травня богослужіння відбудуться в 1085 культових спорудах Івано-Франківщини. Великодні кошики можна буде освятити до комендантської години та після її завершення.

"Враховуючи умови воєнного часу, закликаємо мешканців та гостей краю не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, не порушувати комендантську годину, дотримуватися заходів безпечної поведінки в громадських місцях та в побуті, не зловживати спиртними напоями та не порушувати правил дорожнього руху", — закликають у поліції.

Додаткові наряди поліції патрулюватимуть й в інших місцях масового скупчення людей. Про це під час відеозвернення у Telegram-каналі повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За її словами, на Великодні свята в області посилять заходи безпеки. Вона також додала, що у цей період всі екстрені служби працюватимуть у посиленому режимі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок