В Івано-Франківську провели загальноміську толоку

В Івано-Франківську провели загальноміську толоку

Толока, Франківськ
Толока у Франківську. Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську 20 квітня провели загальноміську толоку. Прибирали місто працівники комунальних підприємств, представники міськвиконкому і жителі громади. Цією толокою завершили озеленення міста. З бюджету на це у 2024 році спрямували два мільйони гривень.

Про це Суспільному під час висаджування алеї ясенів біля ліцею № 10 у мікрорайоні Позитрон повідомив директор департаменту благоустрою міської ради Ігор Сенчук.

"Висадка дерев уже завершена. Ми посадили на різних локаціях: і вздовж доріг, і на прибудинкових територіях. Також роздали майже 175 дерев жителям міста з нагоди акції "У пам'ять воїна". Там — різні дерева: липа, ясен, клен, сакура, чотири акації", — каже Ігор Сенчук.

Алея ясенів
У Франківську висаджування алею ясенів. Суспільне Івано-Франківськ

Прибирали сьогодні й відпочинкові зони у місті та 18 селах громади, розповів заступник міського голови, директор департаменту житлово-комунальної політики Михайло Смушак.

"За два тижні до Великодня, до Дня міста, тому що цього року вони збігаються, ми вивели на прибирання всі підрозділи виконавчого комітету. Прибираємо традиційно береги річок, дамби, великі зелені зони, як то біля Німецького озера у Пасічній, в районі вулиць Гурика, Ленкавського", — розповів Михайло Смушак.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок