На Касовій горі на Івано-Франківщині оселилися дві козулі, яких вигодувала корова

На Касовій горі на Івано-Франківщині оселилися дві козулі, яких вигодувала корова

Козулі, природа, екологія, еко-парк
На Франківщині оселилися дві козуліз Вінниччини. Фото: Facebook/Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи

На Івано-Франківщині у Центрі відтворення і збереження екосистем в урочищі Касова гора, що у Бовшеві Бурштинської громади, прихистили двох молодих козуль, яких вигодувала корова. Їх привезли з Вінниччини.

Про це повідомили на Facebook-сторінці громадської організації "Еко-Галич".

Двійко дитинчат сарни знайшли у лісі місцеві жителі Ірина та Володимир із села Копіївка Вінницької області. Поселили козуль у себе, а потім зв'язалися з працівниками Центру відтворення і збереження екосистем на Прикарпатті й попросили забрати тварин.

"За словами утримувачів Ірини та Володимира, вигодовувала козуль корова. Очевидно і молока пили досхочу, і необхідного корму було достатньо, бо козулі вирізняються від своїх ровесників розмірами та величиною пантівПанти — роги оленів в період їхнього щорічного росту, що мають трубчасту неороговілу структуру, наповнені кров'ю, покриті тонкою оксамитовою шкірою з короткою м'якою шерстю", — йдеться у дописі.

Тварин вже перевезли на Івано-Франківщину. Наразі вони перебувають на карантині. Надалі їх соціалізують з іншими козулями, що живуть у 23-гектарному вольєрі.

Що відомо про Центр відтворення і збереження екосистем на Касовій горі

Центр відтворення і збереження екосистем створили на ділянці площею 71 гектар. Там планують відтворювати та зберігати унікальні лучно-степові екосистеми методом ревайлдингуВідновлення характерних для цього регіону екосистем шляхом поетапного повернення аборигенних видів..

Проєкт з порятунку диких тварин, відтворення і збереження Касової гори реалізує громадська організація "Еко-Галич" спільно з Бурштинською міською радою. Його фінансує міжнародний фонд захисту дикої природи IFAW.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок