Червона зона у Франківську. Транспорт і дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі

Червона зона у Франківську. Транспорт і дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі

Червона зона у Франківську. Транспорт і дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі
. Нацкорпус

З 19-го жовтня Івано-Франківськ житиме за умовами карантинних обмежень у червоній зоні. Проте вони не будуть стосуватися закладів освіти та громадського транспорту. Про це розповів міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, місто потрапило в червону зону, але Кабінет міністрів України і Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій врахували пропозиції міських голів і дали можливість працювати дошкільним та позашкільним закладам.

"З понеділка дитячі садочки будуть працювати у звичному режимі. Щодо шкіл, чекаю пропозицій від наших освітніх закладів, від вчителів, від батьків. Порадьтеся, законна можливість працювати є. Це питання - на розгляд батьківської громади. Чекаю від департаменту освіти пропозицій, що ми робимо зі шкільним навчанням", - поянює очільник міста.

Крім того, у звичному режимі працюватимуть всі торгівельно-розважальні центри. Тобто, підсумовує Руслан Марцінків, жодного обмеження бізнесу у червоній зоні немає.

"Також громадський транспорт працюватиме у звичному режимі. Тобто, немає вимоги спецперевезень. А тільки вимоги: винятково сидячі місця і наявність відповідних масок", - каже міський голова Івано-Франківська.

Рух поїздів на станції Івано-Франківська буде здійснюватися у звичному режимі.

Карантинні обмеження вводять і для роботи кінотеатрів.

Також Руслан Марцінків звернувся до громадсько-політичних об’єднань, врахувати в організації заходів, що є обмеження щодо кількості людей – не більше 20-ти осіб.

Читайте також

На початок