На Прикарпатті відкрили міст

На Прикарпатті відкрили міст

На Прикарпатті відкрили міст
. Суспільне. Карпати

У селі Довге-Калуське, що на Прикарпатті, сьогодні відкриють міст. Наприкінці серпня уряд надав гроші на відновлення моста. Станом на початок жовтня було виготовлено проєктно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. Кошторисна вартість робіт склала 25 млн 47 тис. гривень. З підрядником -ТзОВ "СП Будучність" - було укладено угоду на суму 23 млн 122 тис. гривень.

На Прикарпатті відкрили міст
На Прикарпатті відкрили міст. Суспільне. Карпати

Зараз усі роботи на мості виконано, причому підрядник зекономив для бюджету понад 300 тис. гривень. Міст відремонтували за 4 місяці.

До слова, у липні 2018 року повінь зруйновала міст, який з’єднує село Довге-Калуське із селом Пійлом. Відрізаним від зовнішнього світу опинилося одне з сіл. Щоб дістатися до райцентру, селяни змушені були ходити пішки по кілька кілометрів.

14 серпня на засіданні Уряду обговорили стан доріг і скільки грошей потрібно спрямувати на їхній ремонт. Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль, який разом з президентом відвідали Калуський район. За його словами, на міст, який з'єднує села Пійло і Довге-Калуське, планували надати 25 млн гривень.

Авторка: Каріна Борисевич

На початок