На Донеччині загинув пілот-винищувач, підполковник Андрій Ткаченко з Івано-Франківська

На Донеччині загинув пілот-винищувач, підполковник Андрій Ткаченко з Івано-Франківська

Уточнено
На Донеччині загинув пілот-винищувач, підполковник Андрій Ткаченко з Івано-Франківська
. Фото: Facebook/Юрій Юзич

У небі над Донеччиною під час бойового завдання загинув пілот-винищувач, підполковник Андрій Ткаченко з Івано-Франківська.

Про це написав на своїй Facebook-сторінці представник Пласту Юрій Юзич.

"З юнацтва належав до гуртка "Орлани" в 61 куреня. Пройшов чудовий пластовий вишкіл, здобувши ступінь пластуна-розвідувача, що передбачало багато таборів, змагів та вишколів. Серед іншого — національний пластовий летунський табір "Чота Крилатих", — йдеться у дописі.

У 2008 році Андрій Ткаченко вступив у Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Закінчив навчання у 2012 році.

"Перші самостійні польоти на літаку Л-39 здійснив у жовтні 2009 року. Був досвідченим у стрибках із парашутом. Військову службу проходив у Івано-Франківську, Харкові, відтак знову повернувся в Івано-Франківськ. Виконував бойові завдання під час АТО й ООС", — пише Юрій Юзич.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну пілот-винищувач Андрій Ткаченко виконував бойові завдання на сході й півдні країни.

На Facebook-сторінці Самбірського пласту повідомили, що Андрій Ткаченко народився у Самборі 10 грудня 1990 року. Там провів дитинство та юність.

Андрій Ткаченко загинув 8 березня 2024 року. Його поховають в Івано-Франківську, де льотчик проживав із сім’єю.

У нього залишилися батьки, старший брат, дружина та шестирічний син.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок