В ОДА кажуть, що на Прикарпатті зменшилася кількість летальних з COVID-19. Інфографіка

В ОДА кажуть, що на Прикарпатті зменшилася кількість летальних з COVID-19. Інфографіка

В ОДА кажуть, що на Прикарпатті зменшилася кількість летальних з COVID-19. Інфографіка
. Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині зменшилася завантаженість ліжок хворими або з підозрою на COVID-19 на 40 % порівняно з кількістю пацієнтів на початок вересня. Про це під час пресконференції повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак.

За його словами, на початку вересня завантаженість ліжок становила 70 %, зараз - в межах - 30 %. Значно зменшилася і кількість тих людей, які щодня поступають у лікарні.

Володимир Дзьомбак зауважив і те, що серед жителів Прикарпаття знизився показник летальності і захворювання на COVID-19.

"З позитивних моментів є те, що зменшилася летальність серед наших хворих і серед наших людей, які захворіли на COVID-19. І те, що ми були лідерами по смертності в березні місяці, і на даний час ми практично вдвічі зменшили смертність. Вона складає 2,2 %.

Суспільне Карпати проаналізувало, скільки померло прикарпатців впродовж семи місяців 2020-го року, починаючи з березня, коли в Україні ввели карантинні обмеження.

Отож, відповідно до даних Системи моніторингу поширення епідемії, у березні на Івано-Франківщині зафіксували три летальні випадки з COVID-19, у вересні (станом на 24 -ред.) - 76 померлих.

Смертність прикарпатців з діагнозом COVID-19
Смертність прикарпатців з діагнозом COVID-19.

Впродовж останніх десяти днів вересня померло 30 прикарпатців.

Смертність впродовж 10 днів вересня
Смертність впродовж 10 днів вересня.

Нагадаємо, у серпні більше ніж удвічі зросла кількість прикарпатців, що померли з COVID-19. В останній місяць літа зареєстрували 77 таких випадків, а у липні - 37.

На початок