Засідання суду у справі Астанова перенесли на жовтень

Засідання суду у справі Астанова перенесли на жовтень

Засідання суду у справі Астанова перенесли на жовтень
. Суспільне Карпати

Справу Ельдара Астанова, якого звинувачують у вбивстві болгарської студентки Дішлі Елі Зії, 22-го вересня продовжили розглядати у Богородчанському районному суді. Про це Суспільному Карпати повідомила консультантка Богородчанського районного суду Івано-Франківської області Тетяна Тимішак.

На засіданні судді переглядали матеріали справи.

"На судове засідання свідки не з'явилися. В процесі засідання переглядали відеодиски речових доказів", - повідомила Тетяна Тимішак.

Ельдар Астанов
Ельдар Астанов. Суспільне Карпати

Розгляд справи перенесли на п'яте жовтня.

Нагадаємо, що студентка з Болгарії Дішлі Еля Зія зникла в ніч на перше червня 2017 року. Її тіло, запаковане у валізу, знайшли через 12 днів у ставку села Світанок Рогатинського району. Тоді за підозрою умисного вбивства правоохоронці затримали студента з Туркменістану, співмешканця та одногрупника загиблої Ельдара Астанова.

14 червня 2017 року Івано-Франківський міський суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Через рік і 8 місяців судового розслідування Астанова випустили із СІЗО. Таке рішення ухвалив обласний апеляційний суд 24 липня.

5 вересня колегія суддів, яка розглядала справу в Івано-Франківському міському суді, заявила про самовідвід. Тепер справу Ельдара Астанова розглядають у Богородчанському районному суді.

Розгляд справи про вбивство болгарської студентки: у суді допитали свідків

На початок