Якою буде погода на Івано-Франківщині 3 грудня

Якою буде погода на Івано-Франківщині 3 грудня

Якою буде погода на Івано-Франківщині 3 грудня
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Упродовж 3 грудня на Івано-Франківщині синоптики прогнозують хмарну з проясненнями погоду, вночі — помірний сніг, вдень — невеликий мокрий, на дорогах — ожеледицю. У високогір'ї — сніголавинна небезпека.

Про це інформують на Facebook-сторінці обласного гідрометцентру.

Температура повітря в Івано-Франківську вночі — від 1⁰ до 3⁰ морозу, вдень — від 0⁰ до 2⁰ тепла. По області вночі — від 0⁰ до 5⁰ морозу, вдень — від 3⁰ морозу до 2⁰ тепла. У високогір'ї Карпат вночі та вдень — від 2° до 7° морозу.

Вітер — західний, 7-12 м/с, пориви — 15-20 м/с. Видимість на автошляхах — 4-6 км, у тумані — 100-500 м.

Також синоптики попереджають про підвищення рівня води у річках області.

"2-4 грудня на річці Дністер, на ділянці Галич — Заліщики, та на річці Прут, на ділянці Коломия — Держкордон, очікується добігання хвилі тало-дощового паводка з підвищенням рівнів води на 1,2-1,8 м над поточними відмітками, без негативних наслідків", — інформують в обласному гідрометцентрі.

У високогір'ї Карпат упродовж 2-3 грудня зберігається сніголавинна небезпека III рівняСніговий покрив помірно закріплений тільки на деяких крутих схилах, в інших випадках, як правило, закріплений добре. Сходження лавин ймовірне, зокрема внаслідок високих додаткових навантажень, в основному на крутих схилах вказаних в бюлетені. Великі природні лавини не очікуються. Туристам потрібно ретельно обирати маршрут, особливо на крутих схилах зазначених експозицій і висотних зон.

Про це інформують на Facebook-сторінці "Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах".

"Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях, окремих природних середніх та великих лавин. Радимо утриматися від походів на високогір'я", — йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок