З понеділка транспорт Франківська - у режимі спецперевезень

З понеділка транспорт Франківська - у режимі спецперевезень

З понеділка транспорт Франківська - у режимі спецперевезень
.

З 31-го серпня в Івано-Франківську громадський транспорт здійснюватиме регулярні спецперевезення. 28-го серпня таке рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зранку до міської ради приїхало кілька автобусів. Таким чином приватні перевізники висловили свій протест проти уведення додаткових обмежень, які передбачає червона зона.

Серед незадоволених - Віталій Павлів, який працює на 25-му маршруті. За карантин втратив половину пасажирів, а відтак - і заробітку. Якщо до березня заробляв на день 500-600 гривень, то зараз - 200-300.

"Зараз немає такого заробітку, як було раніше, тому що люди хворіють. Ми дотримуємося усіх карантинних норм, всі в масках. Ми не хочемо, щоб в нас повністю забирали роботу. Ми хочемо працювати і годувати сім’ї", - каже Віталій Павлів.

За словами голови спілки перевізників Олега Стахіва, двісті працівників міських перевезень зараз сплачують близько пів мільйона гривень податків. За пів року з цієї сфери звільнилася сотня осіб: і перевізників, і водіїв.

"Обмежили пасажировмісткість – давайте якісь податки може менше платити, давайте, можливо, ще щось переглянемо. Не може закон однобоко працювати. В нас вже виходу немає: доведеться обдзвонити всі Асоціації України і разом їхати на Київ", - розповідає Олег Стахів.

Комунальний транспорт перевозитиме працівників установ, підприємств і організацій.

"Ми десь працюємо, що маршрути будуть у звичному курсуванні, але у режимі спецрейсів", - сказав Руслан Марцінків.

Що відомо

Авторка: Наталія Олексієнко

На початок