Червона зона. Усі школи в горах Косівщини готові розпочати навчальний рік онлайн

Червона зона. Усі школи в горах Косівщини готові розпочати навчальний рік онлайн

Червона зона. Усі школи в горах Косівщини готові розпочати навчальний рік онлайн
.

Усі навчальні заклади Косівського району, що на Прикарпатті, готові розпочати навчальний рік в дистанційному режимі. Школи забезпечені інтернет-зв'язком. Про це Суспільному розповіла головна спеціалістка відділу освіти Косівської РДА Вікторія Панчак.

За її словами, оскільки Косівський район увійшов у "червону" зону протиепідемічної небезпеки, то навчальний рік тут розпочнуть дистанційно. Принаймні, в такому режимі вчитимуться учні з першого по четверте вересня згідно з постановою головного державного санітарного лікаря від 22-го серпня 2020-го року N 50 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

"Усі 37 закладів загальної середньої освіти району готові до навчального процесу. Наш найбільший виклик – навчання у перших класах, бо там діти ще не знають свого вчителя", - зазначила Вікторія Панчак.

У Косівському районі, окрім Космацької, Рожнівської, Яблунівської ОТГ, з першого вересня буде 40 перших класів у 37-ми закладах загальної середньої освіти. Цього року до першого класу підуть 642 дитини. Посадовиця стверджує, що всі навчальні заклади мають доступ до інтернет-мережі, навіть ті, що розташовані в горах.

"Усі школи району мають інтернет-зв'язок, мають своїх провайдерів. Є деякі проблеми в окремих сім'ях, особливо багатодітних, де може бути один гаджет на всіх. Може ще бути відсутній інтернет-зв'язок Але в дистанційному режимі ми вже працювали три місяці, то робота налагоджена", - пояснює Вікторія Панчак.

Вона запевняє, що школи частково забезпечені необхідними засобами для дотримання санітарно-епідеміологічних умов: "Закупили дезсасоби, антисептики і безконтактні інфрачервоні термометри".

14 дошкільних закладів району наразі закриті. Якщо Косівський район вийде з червоної зони, їхню роботу відновлять сьомого вересня.

Читайте також

На початок