В Івано-Франківську стартував освітній курс для дітей "Першокласники незалежності"

В Івано-Франківську стартував освітній курс для дітей "Першокласники незалежності"

В Івано-Франківську стартував освітній курс для дітей "Першокласники незалежності"
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

1 серпня 2023 року у Центрі освітніх інновацій в Івано-Франківську стартував освітній курс "Першокласники незалежності". До 24 серпня дві групи дітей пройдуть навчання за авторським експрес-курсом "Буквик". 14 занять вони вивчатимуть літери української абетки. Після апробації програми такий курс підготовки до школи запровадять на постійній основі, розповіла Суспільному співавторка курсу Іванна Бабала.

З її слів, над розробкою методики впродовж півтора року вона працювала разом з двома педагогинями Лесею Павлюк та Ольгою Луцик.

Співавторка експрес-курсу "Буквик" Іванна Бабала
Співавторка курсу Іванна Бабала. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Коли почалася повномасштабна війна, ми зрозуміли, що за нами — майбутнє. Коли не було світла, ми все одно працювали, збиралися. Робили це з надією на те, що буде момент і ми зможемо втілити, реалізувати ідею в життя. Ми застосовуємо кінезіологіюДисципліна, що вивчає м'язовий рух людини у всіх його проявах. , ейдотехнікуЦе технологія з обробки, зберігання та відтворення інформації, в основі якої лежить використання найбільш ефективних та перевірених практикою прийомів запам’ятовування, заснованих на максимальному використанні образного типу інформації., різні форми та методи роботи з дітками. Їм цікаво, весело і в ігровій формі вони засвоюють вивчення літер", — розповідає Іванна Бабала.

Директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок
Директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На перше заняття до Центру освітніх інновацій прийшли 22 дитини, каже директорка закладу Марія Починок. З її слів, навчання за курсом "Буквик" — безкоштовне, а вчителі працюють на волонтерських засадах.

"Програма тільки створена, ми апробовуємо її. Подивимося, які недоліки та переваги, затвердимо і надалі будемо практикувати такі курси постійно. 24 серпня всі побачать перших "першокласників незалежності". Вони не тільки вивчать всі літери та зрозуміють, що таке школа, а зможуть презентувати свої знання та вміння, які здобудуть на цьому проєкті", — каже Марія Починок.

Учасник освітнього курсу "Першокласники незалежності"
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На першому занятті діти знайомилися та проходили тестування, розповіла Іванна Бабала. З її слів, рівень знань у всіх різний. Є діти, які не знають половини абетки, тож з учасників курсу сформують дві групи.

Мама трьох дітей Ілона Каюк
Ілона Каюк привела на навчання доньку Анну. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Мама трьох дітей Ілона Каюк привела на навчання середню доньку Анну.

"Ми прийшли, щоб психологічно підготувати дитину до школи та прищепити їй, як би це банально не звучало, любов до навчального закладу. Щоб їй було цікаво, щоб вона хотіла та очікувала з нетерпінням на початок навчального року", — розповідає Ілона Каюк.

Першокласниця Аня Каюк
Учасниця курсу Аня Каюк. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Я хочу йти до школи, стати розумною. Хочу навчитися рахувати та читати, тому що я це дуже люблю", — додає донька Ілони Аня Каюк.

Після завершення курсу, каже Марія Починок, у Центрі освітніх інновацій з 15 вересня стартують проєкти для учнів 1-4 класів "Юні дослідники" та "Пізнаємо рідний край".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок