"Лікувати рани війни". У Франківську УГКЦ ініціювала спільний проєкт з приватними підприємцями

"Лікувати рани війни". У Франківську УГКЦ ініціювала спільний проєкт з приватними підприємцями

"Лікувати рани війни". У Франківську УГКЦ ініціювала спільний проєкт з приватними підприємцями
. Фото: Unsplash/Hannah Busing

"Лікувати рани війни" разом із прикарпатськими підприємцями закликає Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ. Об'єднатися духовенству з бізнесом, аби разом підтримувати ЗСУ та потребуючих, запропонував архієпископ Івано-Франківської УГКЦ Володимир Війтишин, повідомляє кореспондентка Суспільного.

"Ми — церква — хотіли б з вами (приватними підприємцями — ред.) більше співпрацювати. Звичайно, окреслити правила, статут, щоб ми розуміли й ви знали, яким чином ми одні одних підтримуємо", — каже Володимир Війтишин.

Владика Володимир Війтишин
Архієпископ Івано-Франківської УГКЦ Володимир Війтишин. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Віцееконом Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, отець Віталій Максимів розповів, що звернення до підприємців про ініціативу УГКЦ зачитають у кожному храмі області.

"Мета її проста — підприємці жертвують націнку, а покупці — знижку і роблять покупку в акційні дні, таким чином долучаючись до перемоги", — говорить Віталій Максимів.

Пресконференція УГКЦ
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Підприємці, які мають намір приєднатися до фінансової підтримки наших військовослужбовців, повинні заповнити відповідну заяву на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і вказати відсоток пропонованої допомоги.

"По завершенні акції підприємець-учасник за QR-кодом повинен внести у відповідну Telegram-групу дані про свою юридичну особу, суму, куди були спрямовані гроші, і завантажити підтверджувальні документи: квитанції, чеки, розписки — в кого що є. А також контактний телефон власника бізнесу. Протягом семи днів Івано-Франківська Архієпархія опрацює цю інформацію і вивісить на офіційних інтернет-ресурсах, що вдалося зробити", — пояснює умови акції Віталій Максимів.

"Лікувати рани війни". У Франківську УГКЦ ініціювала спільний проєкт з приватними підприємцями
Василь Лейбюк. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Василь Лейбюк є представником підприємців, які мають бажання доєднатися до відповідної ініціативи. Чоловік пояснює: наразі створюють сайт, на якому представники бізнесу можуть вказати, чим і як вони планують допомагати та на що спрямують залучені благодійні гроші.

"Створення сайту привнесе прозорість щодо використання грошей. Щоб кожен підприємець розумів, на яку потребу він може їх витратити. Він особисто обирає, куди хоче спрямувати ці гроші", — каже Василь Лейбюк.

За словами віцееконома Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Віталія Максиміва, першу спільну акцію в межах ініціативи проведуть 28 червня, у День Конституції України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок