Під Бахмутом загинув стрілець з Івано-Франківщини Богдан Кучер

Під Бахмутом загинув стрілець з Івано-Франківщини Богдан Кучер

Під Бахмутом загинув стрілець з Івано-Франківщини Богдан Кучер
. Фото: Facebook/Бурштинська міська рада

У російсько-українській війні під Бахмутом на Донеччині поліг солдат-стрілець з Бурштинської громади, що на Івано-Франківщині, Богдан Кучер. Про смерть земляка повідомили на Facebook-сторінці міської ради.

Богдан Кучер — житель Бурштина. Навчався у Бурштинській загальноосвітній школі № 1, після її закінчення опановував основи торгівлі та ресторанного сервісу у Бурштинському вищому професійному училищі.

З власних джерел Суспільному стало відомо, що на війну чоловіка 26 березня 2022 року мобілізував Ужгородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Бойовий вишкіл Богдан Кучер проходив у Закарпатській області. У лавах ЗСУ служив солдатом, стрільцем 2 штурмового відділення 1 штурмового взводу штурмової роти.

Загинув військовослужбовець 26 квітня 2023 року на Донеччині в бою з військовими РФ. Богдану Кучеру було 33 роки. У бійця залишилися батьки та неповнолітня дитина.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок