У територіальних громадах Івано-Франківщини стартує виїзна акція "День здоров'я"

У територіальних громадах Івано-Франківщини стартує виїзна акція "День здоров'я"

У територіальних громадах Івано-Франківщини стартує виїзна акція "День здоров'я"
. Фото: Facebook/Руслан Савчук

На Івано-Франківщині у територіальних громадах стартує виїзна акція "День здоров'я". У її межах медики обстежуватимуть людей. Про це повідомив на Facebook-сторінці керівник обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслан Савчук.

Перша акція відбудеться 11 квітня в Рожнятівській територіальній громаді. У Рожнятові на площі Єдності о 10:30 жителі зможуть безкоштовно зробити швидкі тести на СOVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД у спеціально обладнаному автобусі.

Окрім цього, всі охочі зможуть провакцинуватися проти COVID-19, а також проконсультуватися із сімейним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Обстеження проводитимуть фахівці благодійного фонду "Захід Шанс", обласного центру контролю і профілактики хвороб разом з медиками Центру первинної медико-санітарної допомоги.

"Такі акції в територіальних громадах Івано-Франківської області будуть регулярними! Про наступні виїзди спецавтобуса з фахівцями повідомимо додатково на Facebook-сторінці та в Telegram-каналі Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ", — каже Руслан Савчук.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок