Як в Івано-Франківську випускники готуються до складання мультитесту

Як в Івано-Франківську випускники готуються до складання мультитесту

Як в Івано-Франківську випускники готуються до складання мультитесту
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

За попередніми прогнозами, в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти очікують до 39 тисяч заяв від абітурієнтів на мультипредметний тест. Станом на ранок 5 квітня зареєструвалися пів сотні людей. Про це Суспільному повідомив заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець.

За його словами, реєстрація триватиме до 3 травня. Основна сесія відбудеться з 5 до 23 червня, додаткова — з 11 до 24 липня. Тривалість тестування — 180 хвилин.

Мультитест складається з трьох предметів. Два обов'язкові — математика та українська мова, третій на вибір — історія України, біологія, фізика, хімія, іноземна мова.

Як в Івано-Франківську випускники готуються до складання мультитесту
Заступник директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"На офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти розмістили характеристики цих тестів: які теми будуть, скільки завдань, якого виду завдання. Кому цікаво — нехай заходить й ознайомлюється. Так само на сайті є демонстраційний тест, який відповідає за структурою тестам, що будуть під час основної сесії. Але зрозуміло, що питання будуть інші", — каже Іван Любінець.

У ліцеї № 20 Івано-Франківської міськради вчитель інформатики Павло Драпчук з 4 квітня допомагає одинадцятикласникам створювати персональні кабінети для проходження мультипредметного тесту. Педагог розповідає: це — перший рік, коли є таке нововведення.

"Учасники можуть самостійно це робити. Але, я думаю, щоб бути впевненими, що всі учні зареєструються й у них не буде проблем надалі, щоб вони не втратили шанс вступити в якийсь університет, ухвалили таке рішення", — каже Павло Драпчук.

Як в Івано-Франківську випускники готуються до складання мультитесту
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На створення персонального кабінету потрібно до 15 хвилин. Одинадцятикласниці ліцею № 20 Ілоні Кукурудз зареєструватися допоміг вчитель. Дівчина каже, що готується до вступу із допомогою репетиторів та тестів, які знаходить в Інтернеті.

"Я вагалася між історією й англійською. Але все ж таки вирішила, що історія для мене буде краще. Я дуже цікавлюся цим предметом, тому й обрала саме його", — пояснює Ілона Кукурудз.

За словами заступниці директора ліцею № 20 Ірини Книш, цього року у навчальному закладі — 60 випускників. Вчителі допомагають готуватися одинадцятикласникам до складання мультитесту, зокрема посилено займаються українською мовою та математикою.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок