Більшість "пунктів незламності" на Прикарпатті перевели у "сплячий режим"

Більшість "пунктів незламності" на Прикарпатті перевели у "сплячий режим"

Більшість "пунктів незламності" на Прикарпатті перевели у "сплячий режим"
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

З 24 березня більшість стаціонарних та мобільних "пунктів незламності", які розгорнули на території Івано-Франківщини, перевели у "сплячий режим". Таке рішення ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Про це у коментарі Суспільному повідомив начальник управління з питань цивільного захисту обласної військової адміністрації Володимир Стебницький.

За його словами, у громадах стаціонарні "пункти незламності" продовжуватимуть працювати у робочий час у приміщеннях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (райдержадміністраціях, міських, селищних, сільських радах). Також залишили працювати по одному мобільному пункту у центральних частинах трьох найбільших міст області за чисельністю населення — Івано-Франківську, Калуші та Коломиї.

"Прийняли таке рішення, адже упродовж останніх двох тижнів відвідуваність "пунктів незламності" була нульовою. Усе майно, яке було накопичене у цих пунктах, має бути передане на зберігання у громади, де вони були утворені", — каже Володимир Стебницький.

За його словами, за потреби "пункти незламності", які припинили роботу, розгорнуть упродовж двох годин.

Що відомо

23 листопада на Івано-Франківщині розпочали роботу вісім мобільних та 26 стаціонарних "пунктів незламності". Всього на Прикарпатті облаштували 384 пункти обігріву.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок