Під Бахмутом загинув майор з Прикарпаття Андрій Луканюк

Під Бахмутом загинув майор з Прикарпаття Андрій Луканюк

Під Бахмутом загинув майор з Прикарпаття Андрій Луканюк
. Фото: Facebook/П'ядицька сільська рада

Під Бахмутом, захищаючи волю і незалежність України, загинув майор з Івано-Франківщини Андрій Луканюк. Він був командиром аеромобільного батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади, що дислокується у Львові. Про це повідомили на Facebook-сторінці П'ядицької сільської ради.

Військовослужбовець Андрій Луканюк — родом із села Годи-Добровідка Коломийського району.

Депутатка Чернівецької обласної ради Лілія Бортич на Facebook-сторінці повідомила, що з 2013 року Андрій Луканюк жив у Чернівцях.

"Він брав активну участь у формуванні 3 батальйонної тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади. З 2014 року служив командиром роти. Був у Луганському аеропорту, Дебальцевому, Красногорівці, Широкиному. У 2022 році став комбатом, який вів за собою, якого поважали. Він був прикладом, відважним бійцем і вірним сином України", — написала Лілія Бортич.

Загинув майор Андрій Луканюк 6 березня 2023 року під час виконання бойового завдання. Бійцю було 34 роки. У нього залишилася дружина та троє дітей.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок