"Ми не маємо пробачати їм ті злочини", — бойова медикиня 102 бригади Дарина з Херсонщини

"Ми не маємо пробачати їм ті злочини", — бойова медикиня 102 бригади Дарина з Херсонщини

"Ми не маємо пробачати їм ті злочини", — бойова медикиня 102 бригади Дарина з Херсонщини
. Фото: Facebook/Регіональне управління Сил територіальної оборони "Захід"

Дарина з Херсонщини на позивний Ласка служить бойовою медикинею у 102 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини. Зараз її підрозділ боронить південь України. Про службу бійчині написали на Facebook-сторінці регіонального управління Сил територіальної оборони "Захід".

Військовослужбовиця каже, що давно спостерігала за розгортанням російсько-української війни.

"Для мене, як для молодого покоління, — це все-таки Майдан, це був Крим. Я сама — з Півдня і тому деякі процеси спостерігала. У нас навіть перші загиблі були з моєї школи", — розповідає Дарина.

Бойова медикиня переконана, що українці повинні боротися проти російських військових.

"Вони чинять проти нас геноцид, і ми не маємо пробачати їм ті злочини, які вони вчинили на території моєї області та інших регіонів України", — каже військовослужбовиця.

На питання, чи вірить бойова медикиня у перемогу, Дарина відповідає ствердно.

"Вірю у перемогу більше, ніж в Бога. Це закладено у нас генетично, адже ми ведемо цю боротьбу не перше століття. І от воно вбудоване у наші хромосоми, воно нам передається — цей дух воїнів, які борються попри все і не зважаючи ні на що", — говорить Ласка.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок