На Донеччині загинув 23-річний військовослужбовець з Івано-Франківщини Дмитро Дутка

На Донеччині загинув 23-річний військовослужбовець з Івано-Франківщини Дмитро Дутка

Доповнено
На Донеччині загинув 23-річний військовослужбовець з Івано-Франківщини Дмитро Дутка
. Фото: Facebook/Зіновій Андрійович

На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Дмитро Дутка. Про смерть воїна на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.

Дмитро Дутка народився 27 квітня 1999 року. Мешкав у селі Лісна Велесниця Надвірнянської територіальної громади.

Військовослужбовець загинув 9 січня 2023 року поблизу села Григорівка Донецької області.

"Схиляю голову перед близькими та рідними батьками, дружиною захисника в пошані до подвигу нашого героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Без сина залишилися батьки, без чоловіка — дружина, без брата та друга — рідні", — написав Зіновій Андрійович.

На Facebook-сторінці "Волонтерського штабу 4.5.0." повідомили, що Дмитро Дутка воював з перших днів повномасштабного вторгнення у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді. Воїн боронив Україну на Херсонщині, Харківщині, Донеччині, Луганському напрямку.

"Ми зустрічалися з цим невгамовним хлопцем на всіх напрямках, де могли впіймати, бо Дімка завжди на нулі. А як він вправлявся з дроном. Влітку пройшов навчання за кордоном, бо ніхто так не вмів влучно "піднести подарунки" ворогам з повітря", — йдеться в дописі.

У волонтерському штабі залишився бойовий прапор 80 десантно-штурмової бригади, який подарував Дмитро, а також шеврон.

"Це тепер — наші скарби. Ми берегтимемо їх в пам’ять про тебе, Дімка. Воїн знищив чимало ворогів, аби ми могли жити у своїй Україні! Пам’ятайте про це!" — пишуть волонтери.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок