Туристка з Івано-Франківська загинула в Карпатах

Туристка з Івано-Франківська загинула в Карпатах

Туристка з Івано-Франківська загинула в Карпатах
. unsplash.com

Увечері 21-го травня на Чорногірському туристичному маршруті знайшли травмовану франківку, яка не могла самостійно іти. Рятувальники та волонтери близько п'яти з половиною кілометрів шляху пронесли її на ношах, але жінка таки померла. Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

Жінка 1962-го року народження відпочивала у селі Бистрець Верховинського району та 21-го травня самостійно сходила до гори Шпиці. У важкому стані біля урочища “Гаджина” її знайшла група туристів, яка проходила маршрутом по Чорногірському хребту.

Про травмовану франківку повідомили рятувальників, які через три години прибули на місце події і встановили, що у постраждалої травми голови, внутрішніх органів і загальне переохолодження.

Через двадцять хвилин, о 22:30, чотири рятувальники з Вехвовини, двоє волонтерів команди Ture і двоє місцевих жителів почали транспортування непритомної жінки на ношах. Загалом, пішки здолали близько п'яти з половиною кілометрів шляху, і ще чотири з половиною - проїхали на спеціальному автомобілі волонтерів.

Коли жінку привезли у село Бистрець Верховинського району, то медпрацівники "швидкої" діагностували її смерть.

Обставини отримання травм і смерті встановлюють працівники поліції.

Нагадаємо, минулоріч біля гори Шпиці на Верховинщині зі скелі зірвався турист. Від отриманих травм чоловік помер.

Цьогоріч третього травня прикарпатські рятувальники знайшли киянина, який заблукав у горах під час сходження з гори Сивуля.

На початок