У Франківську запустять новий тролейбусний маршрут

У Франківську запустять новий тролейбусний маршрут

У Франківську запустять новий тролейбусний маршрут
. Суспільне Карпати

Впродовж року в Івано-Франківську планують збудувати нову тролейбусну лінію та підстанцію. Тоді містом почне курсувати новий тролейбусний маршрут, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, місто виграло такий проєкт, уже відбувся тендер. Тролейбуси курсуватимуть за маршрутом "мікрорайон БАМ (вул. Мазепи) - Північний і Південний бульвари – мікрорайон Пасічна".

"Бульварами їхатиме спочатку автобус, потім буде тролейбусне сполучення", - сказав Марцінків.

Наступного тижня місто також має отримати 10 нових автобусів. Руслан Марцінків розповів, що після цього в Івано-Франківську збільшиться кількість комунальних маршрутів.

"Ми збільшуємо кількість комунального транспорту, бо це можливість навіть у непростий час забезпечити проїзд. Все-таки комунальний транспорт у кризових ситуаціях показує себе краще. Приватники завжди планують графіки, не завжди їдуть так, як би нам цього хотілось", - пояснює міський голова.

Також з 22-го травня у місті почнуть роздавати картки для пільгового проїзду. Люди отримають СМС-повідомлення з інформацією про те, де і коли отримати свою картку.

"Ми це робимо для того, щоб не скупчувати людей. Треба прийти на конкретну годину і отримати свою картку. Їх роздаватимемо до першого серпня. Сподіваємось, що до цього часу усі будуть забезпечені картками і з першого серпня буде введений новий режим – хто буде розраховуватися електронною карткою, то вартість проїзду буде чотири гривні, для решти – шість гривень. За цей час можна буде придбати картку в тролейбусах, автобусах, у кіосках з тютюном і там, де продають газети. Надзвичайно добре, що ми цей проєкт опрацювали, скрізь є валідатори, картки є готові. Ми починаємо його реалізацію", - зазначив Руслан Марцінків.

До слова, з 12-го травня в Івано-Франківську частково запрацював громадський транспорт. З 14-го травня у комунальних автобусах збільшилася кількість пасажирів, а відтак - і конфліктів.

На початок