З Івано-Франківська у лікарні Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги

З Івано-Франківська у лікарні Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги

З Івано-Франківська у лікарні Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги
. Фото: Facebook/Віктор Ляшко

З Івано-Франківська у медзаклади Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги. Про це повідомив на Facebook-сторінці міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

"Німеччина — Івано-Франківськ — Київ — Суми. Чергові дві комфортні автівки поїхали в лікарні Сумщини завдяки налагодженій співпраці керівника Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслана Савчука з колегами з Німеччини. Працюємо. Переможемо. Відбудуємо", — пише Ляшко.

З Івано-Франківська відправили два автомобілі швидкої допомоги у лікарні Сум
Фото: Facebook/Віктор Ляшко

Автівки в Івано-Франківськ привіз засновник німецького благодійного фонду "Netzwerk Maidan" (Мережа Майдан) Норберт Кале.

"Це вже — три авто від наших колег з Німеччини. Перший автомобіль від цієї організації — Mercedes Sprinter ми влітку передали в зону бойових дій. У час, коли ворог щодня намагається нас знищити, така підтримка від справжніх друзів України вкрай необхідна", — сказав керівник Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслан Савчук.

Окрім "швидких", німецький благодійник привіз для медиків 20 сучасних костюмів радіаційного захисту, 15 панорамних масок з фільтрами до них, ліки та теплий одяг для переселенців.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок