До Івано-Франківська переїхали 53 підприємства з інших регіонів України. На розгляді — ще 119 заявок від компаній, які хочуть перевезти свій бізнес у місто. Про це в ефірі радіо "Західний полюс" повідомив міський голова Руслан Марцінків.
З його слів, також на сайті Save Business Now зареєструвалися 205 охочих прийняти бізнес в Івано-Франківську.
Підприємства, які вже переїхали у Франківськ, працюють у різних сферах, зокрема:
- промисловість — п'ять;
- виробництво — 20;
- складські приміщення — 11;
- послуги — п'ять;
- IT — чотири;
- торгівля — чотири;
- заклади ресторанного господарства — два;
- бізнес, пов'язаний з дітьми, — один.
"Географія різна. Наприклад, Покровськ Донецької області. Це — виробництво чохлів на автомобілі. З Харкова є. Фармацевтика, виробництво текстильних виробів, навіть виробництво тушкованок. Також — ремонт та пошиття одягу з Бучі та Ірпеня. Фармацевтичне виробництво з Білої Церкви, Запорізький завод кольорових металів — це підприємство, яке релоковане. Це — близько 300 робочих місць. Є від великих бізнесів до кав'ярень, наприклад, з Херсона. З Краматорська виробництво меблів переїхало", — розповів Руслан Марцінків.
Міський голова каже, підприємці, які потребують людей, розмістили понад 400 заявок у центрі зайнятості.
"Побутує думка, що підприємства переїжджають зі своїми працівниками. Це — неправда. Вони потребують працівників. Наприклад, на заводі кольорових металів вже працюють 20 франківців. І вони ще набирають людей", — каже Руслан Марцінків.
Читайте також
- Переселенка з Києва створила у Франківську дизайнерський простір для українських майстрів
- Як в Івано-Франківську працює підприємство з виготовлення косметики, що переїхало з Бучі
- "Головне, що ми вивезли, — це руки". Історія переселенця з Краматорська, який евакуював своє підприємство на Франківщину
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!