Сім’я Артишів з Івано-Франківська перепрофілювала родинний бізнес під волонтерський штаб, який співпрацює з благодійним фондом "Український соціальний захист". За чотири місяці спільно з волонтерами вони надали гуманітарної допомоги на 100 тисяч тонн. Про це Суспільному розповів Андрій Артиш.
Чоловік каже, ідея відкрити волонтерський штаб виникла тоді, коли він евакуював своїх рідних на Закарпаття. Поблизу Хуста він побачив, як вивантажують гуманітарну допомогу, і вирішив, що може в Івано-Франківську організувати щось схоже. І через чотири дні вже зустрічав перший вантажний автомобіль з допомогою.
Він пояснює: "Сів собі на дивані, помолився, і мені прийшла така думка. Буквально за три години я організував ланцюжок від донорів, тобто від своїх знайомих в Італії, в Польщі, інших країнах. Знайшов людей, які налагодили логістику".
Андрій Артиш-молодший розповідає, що раніше його батьки-підприємці зберігали в боксах-холодильниках молочну продукцію, але з початком війни сім’я вирішила працювати на перемогу України. Тож тепер на їхніх складах зберігають гуманітарну допомогу.
За його словами, консерви, печиво, одяг, ліки, які зараз є на складі, привезли з Польщі та Італії, із собору Святої Софії у Римі. Цей вантаж доставлятимуть військовим та цивільним, які зараз потребують його в інших областях України. За чотири місяці роботи відправили з центру 100 тонн гуманітарної допомоги.
Світлана Артиш розповідає, дуже приємно чути слова подяки від військових та вимушених переселенців, яким вони допомагають, а також додає, що військові дуже полюбляють солодощі.
Читайте також
- З першого дня війни допомагають ЗСУ. Як десятеро друзів організували волонтерський штаб у Франківську
- Івано-франківський волонтер Тарас Стрілецький евакуював із зон бойових дій понад 300 людей
- В Івано-Франківську СТО безкоштовно ремонтує автомобілі для ЗСУ
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!