В Івано-Франківську розмістили мобільний дитячий намет від UNICEF. Тут люди, які через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну покинули свої домівки, можуть залишати своїх діток на деякий час. Про це Суспільному розповів адміністратор Володимир.
З його слів, ще два намети UNICEF є у Львові й по одному — у Кам'янці-Подільському та Ужгороді.
"Тут малеча може побавитися м'ячиком, зліпити щось із пластиліну, пограти у шахи чи шашки. Батьки можуть тим часом вирішити свої справи або ж за бажанням залишатися тут із дітьми. Також ми допомагаємо засобами гігієни та дитячим харчуванням", — розповідає Володимир.

Адміністраторка Вікторія каже, у мобільній дитячій точці UNICEF спеціалісти також консультують щодо надання грошової допомоги.
"Це — програма "Допомога для багатодітних сімей". Ті, у кого більш як три дитини, можуть отримати виплату 2 200 грн на кожного члена родини однією сумою за три місяці. Програма розрахована щонайбільше на п’ятьох людей, одна дитина обов’язково має бути віком до двох років", — розповідає волонтерка.

Лілія, яка із сином переїхала в Івано-Франківськ із Полтави, розповідає, у намет від UNICEF приходять вже третій день поспіль.
"Синові — три роки і йому тут дуже подобається. Він любить малювати, складати конструктор і ліпити щось із пластиліну. Знайшов тут друзів, з яким можна погратися", — каже Ліля.

Мобільна дитяча точка UNICEF працює щодня із 10:00 до 18:00.

Поки дітки можуть тут тільки гратися, але згодом на локації планують проводити різноманітні майстер-класи.
Читайте також
- Замість ракет — голуби миру. В Івано-Франківську діти малюють картини для воїнів
- Лікують мистецтвом. У Франківську волонтери займаються арттерапією з переселенцями й місцевими
- Франківську працює Центр психологічної допомоги. Що про це відомо
- В Івано-Франківську збирають книги українською для переселенців
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!