Від початку повномасштабної збройної агресії Росії до Збройних сил та інших військових формувань України вступили понад 12,5 тисяч військовозобов'язаних жителів Прикарпаття. Також на військовий облік в Івано-Франківській області стали понад 3 700 людей з інших регіонів, із них – близько 800 уже мобілізували.
Про це повідомив заступник начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з морально-психологічного забезпечення Юрій Мухін.
За його словами, зараз область потребує офіцерів та сержантів для комплектування новоствореного стрілецького батальйону.
"Тому звертаюся до офіцерів запасу, які ще не мобілізовані. Ми чекаємо вас у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області. Найбільше частинам ЗСУ та іншим військовим формуванням України зараз потрібні військовозобов’язані з досвідом військової служби, виконанням бойових завдань, особливо в складі ООС, офіцери первинної ланки та сержантський склад", — каже Юрій Мухін.
З його слів, військовозобов'язаних без досвіду служби скерують до навчальних центрів. Там вони отримають необхідні знання і навички щодо застосування новітніх зразків зброї та дій у складі підрозділів під керівництвом досвідчених інструкторів. Призовникам виплачуватимуть гроші відповідно до посади та звання.
Юрій Мухін каже, згідно із законом, за ними збережеться місце роботи, посада, середньомісячний заробіток на підприємстві, організації чи установі. А роботодавці не мають права вимагати від призовників писати заяву на звільнення.
Читайте також
- У військкоматі Франківська зареєструвалися понад 450 чоловіків з інших областей України
- В Івано-Франківськ з інших регіонів України вимушено переїхали 26 тис. людей
- На Прикарпатті збирають свідчення очевидців злочинів росії проти України
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!