У 2022 році проєкт "Мале Карпатське коло" отримає "прискорення" — Шмигаль

У 2022 році проєкт "Мале Карпатське коло" отримає "прискорення" — Шмигаль

У 2022 році проєкт "Мале Карпатське коло" отримає "прискорення" — Шмигаль
. Фото: Суспільне Карпати

Проєкт "Мале Карпатське коло", який має на меті покращити туристичну інфраструктуру у гірській місцевості, отримає у 2022 році "добре прискорення". Про це під час робочої поїздки на Прикарпаття сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Яким чином прискорюватиметься проєкт, прем’єр під час брифінгу в облдержадміністрації не уточнив.

"Я переконаний, що проєкт "Мале Карпатське коло" у 2022 році отримає добре "прискорення", і ми побачимо результати від його реалізації. Ці результати вплинуть на економіку та розвиток регіонів, а також — на транскордонне співробітництво. Проєкт розширить транзитний потенціал між Румунією, Польщею. На нараді ми також обговорили розбудову прикордонних пунктів пропусків, які цей проєкт оживить і наповнить транспортним потенціалом", — розповів Денис Шмигаль.

З його слів, в межах ініціативи "Мале Карпатське коло" покращиться не лише інфраструктура, а й розвинеться туризм.

"Проєкт розкриває туристичний потенціал Карпат в трьох і навіть в чотирьох областях. Тому що Чернівецька область також від цього проєкту буде отримувати переваги. Це — ті речі, які створять робочі місця, нову якість туристичної інфраструктури в Україні", — сказав Денис Шмигаль.

Що відомо

"Мале Карпатське коло" – частина проєкту "Великого будівництва", ціль якого – покращити туристичну інфраструктуру у гірській місцевості. Мова йде про ділянки шести доріг, які пролягають через центральну частину Карпат у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Державний інвестиційний проєкт "Мале Карпатське коло" передбачає відновлення наступних маршрутів:

  • М-06 Київ – Чоп – 51,5 км;
  • Р-21 Долина – Хуст – 128,8 км;
  • Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я – 44,6 км;
  • Т-14-24 Сколе – Славське – 24 км.

Проєкт "Мале Карпатське коло" об’єднає курортні та туристичні центри трьох областей. Серед ключових центрів зі Львівщини – Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, з боку Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я, з Івано-Франківщини – Вигода, Вишків і Буковель.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок