На Івано-Франківщині планують створити нові туристичні маршрути

На Івано-Франківщині планують створити нові туристичні маршрути

На Івано-Франківщині планують створити нові туристичні маршрути
. Facebook/Citta ideale

На Прикарпатті планують створити новий туристичний маршрут, який об’єднає Івано-Франківськ, Богородчани та Маріямпіль. Про це на лекції розповіла завідувачка проєктно-вишукувального відділу підприємства "Простір інноваційних креацій "Палац" Лариса Поліщук.

Йдеться про освітню програму "Феномен "ідеальних міст", який реалізовують у межах проєкту "Citta ideale". Основна мета програми — розширити співпрацю з міжнародними містами-партнерами та зберегти історичну спадщину Івано-Франківщини.

"Популяризувати програму ми намагаємося через організацію туристичних маршрутів. Найперший маршрут – регіональний, між нашими населеними пунктами: Івано-Франківськ, Богородчани, Маріямпіль. І потім розширюватимемо маршрути: Івано-Франківськ – Жовква – Броди – Івано-Франківськ", — каже Лариса Поліщук.

За її словами, маршрут прокладають за принципом ідеальних ренесансно-барокових міст-фортець. Ідеальне місто – це маленька, урбанізована територія, що забудовувалася за продуманим планом.

"Найперше ми маємо розуміти, що те, що залишилося, мусимо зберегти, тобто не руйнувати, не забудовувати, не зносити історичні будинки. І не будувати на їхньому місці сучасні об’єкти, які, можливо, мешканцям видаються більш привабливими, ніж історичні", — розповіла завідувачка проєктно-вишукувального відділу підприємства "Простір інноваційних креацій "Палац" Лариса Поліщук.

Наступним етапом, запланованим у межах проєкту, є відкриття туристичних маршрутів до країн Європи.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок