В лікарнях Івано-Франківщини 55% пацієнтів з COVID-19 — киснезалежні

В лікарнях Івано-Франківщини 55% пацієнтів з COVID-19 — киснезалежні

В лікарнях Івано-Франківщини 55% пацієнтів з COVID-19 — киснезалежні
.

В лікарнях Івано-Франківщини 55% пацієнтів хворих на COVID-19 киснезалежні. Про це на нараді повідомила голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

"В області зростає кількість госпіталізованих. 55% пацієнтів в лікарнях — киснезалежні", — повідомила Світлана Онищук.

Начальник управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Дзьомбак розповів, на Івано-Франківщині заповненість ліжок у лікарнях для пацієнтів з COVID-19 становить 57,2%.

"За добу в області госпіталізували 51 людину з COVID-19. На лікуванні у наших медиків перебуває 2 300 пацієнтів, 747 з них – у стаціонарах, 50 – в реанімаційних відділеннях. 13 людей під'єднанні до апаратів ШВЛ", – каже Володимир Дзьомбак.

За його словами, найвищий показник завантаженості ліжок – в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні – 79,5%, центральній міській клінічній лікарні – 76%, Косівській лікарні – 69%, Коломийській інфекційній лікарні – 69%, міській клінічній лікарні № 1 – 60%.

“Вихід один – це вакцинальна кампанія. Щеплені люди хворіють менше і в легших формах. 16% дорослого населення області вже вакциновані. Серед медиків показники теж зростають – вакцинувалися 83,7%. Слід покращувати відсоток вакцинації серед людей 60-80 років і старших”, – каже Володимир Дзьомбак.

За добу 27 вересня на Івано-Франківщині медики зареєстрували 131 новий випадок захворювання на COVID-19.

Читайте також

  • "Біди ще немає, але є показник росту" — Марцінків про ситуацію з COVID-19 у Франківській громаді
  • На Франківщині у дев’яти лікарнях реанімації заповнені на 100% киснезалежними пацієнтами

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок