У сільській школі на Прикарпатті рятувальники зловили трьох гадюк

У сільській школі на Прикарпатті рятувальники зловили трьох гадюк

Оновлено
У сільській школі на Прикарпатті рятувальники зловили трьох гадюк
. Фото ілюстративне: Unsplash

У школі села Городниця Городенківської ТГ надзвичайники зловили трьох гадюк. Про це Суспільному повідомили в управлінні з питань цивільного захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації.

Змій у приміщенні школи вдень 13 вересня побачила вчителька. Рятувальників із Городенки викликали працівники закладу, розповіла Суспільному речниця Держслужби з надзвичайних ситуацій в області Христина Перцович.

"Одна із вчительок побачила, що щось повзе коридором. Це був малий плазун. Одну змію вони самі виловили та викинули, але побачили, що ще є, тому викликали рятувальників. Надзвичайники витягли одну аж з-під плінтуса, вона забилася під плінтус, другу — з-під батареї. Рятувальники навіть застосовували спеціальний інструмент, щоб порозрізати, подивитися, чи більше їх немає. Це — стара школа, де навчаються приблизно 60 учнів", — розповіла Христина Перцович.

Змій виловили та вивезли у ліс. Ймовірно, каже Христина Перцович, до школи вони заповзли з вулиці, бо двері закладу були відчинені, а поріг — низький.

Що відомо

В Україні існує три види отруйних гадюк, а також вужі, полози, ящірки, черепахи та інші плазуни, пишуть на сайті Міністерства охорони здоров'я. Люди переважно отримують укуси, якщо випадково наступають, сідають чи лягають на плазуна. Як надавати першу допомогу при укусі змії і чого робити не варто можна прочитати тут.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок