На Суспільному Івано-Франківщини стартує марафон "Сміття поза законом"

На Суспільному Івано-Франківщини стартує марафон "Сміття поза законом"

На Суспільному Івано-Франківщини стартує марафон "Сміття поза законом"
. Суспільне Карпати

Одне стихійне сміттєзвалище зі 115-ти за зверненнями громадян ліквідували на Прикарпатті впродовж трьох років. Цю інформацію журналісти Суспільного взяли з інтерактивної мапи Міністерства екології та природних ресурсів України.

Як прикарпатці сортують сміття? Куди віднести небезпечні побутові відходи? Чому на Івано-Франківщині зростає кількість стихійних сміттєзвалищ та чому в області так і не побудували сміттєпереробний завод, - на Суспільному UA: КАРПАТИ впродовж 21-го та 22-го лютого стартує марафон "Сміття поза законом".

Марафон "Сміття поза законом" стартує
Марафон "Сміття поза законом" стартує. Суспільне Карпати

Репортажі із сміттєзвалища у Рибному, з будівництва нового полігону поблизу Снятина, внесок волонтерів у чисте довкілля, коментарі чиновників, про проєкт університету нафти і газу "Відновлення енергії з твердих побутових відходів" дивіться у випусках новин.

У "Карпатському ранку" розмовлятимемо про "Нуль відходів" із Світланою Чоловською - волонтеркою, організаторкою благодійних ярмарків і головою об'єднання майстрів "Колоworoт" з Калуша.

У передачі "РадіоДень" о 12:15 йтиметься про те, куди можна віднести використані рутні лампочки, розбиті термометри, батарейки, і чому їх не можна викидати на сміття. Гостя студії - завідувачка кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Івана Франка Мирослава Миленька та начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло.

Програма "Тема дня. Радіовимір" теж буде тематичною.

У телевізійній передачі "Тема дня" о 19:20 говоритимемо, чому "Закон про сміття викинули на сміття". А саме, як впроваджується закон про сортування сміття в області, чому Прикарпаття ніяк не може зайти інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу, хоч уже було двоє претендентів.

Стежте за анонсами та сторінках Суспільного Прикарпаття у соціальних мережах.

.

На початок