Цієї суботи на Прикарпатті стартує "Чілдрен Кінофест"

Цієї суботи на Прикарпатті стартує "Чілдрен Кінофест"

Цієї суботи на Прикарпатті стартує "Чілдрен Кінофест"
. childrenkinofest

З 29 травня по 2 червня на Промприладі проходитиме восьмий "Чілдрен Кінофест". Цьогоріч він відбуватиметься як онлайн, так і офлайн. Про це Суспільному Карпати розповіла координаторка заходу у Франківську Наталія Петрейко.

"Це є безкоштовний захід, але для перегляду треба зареєструватися. Офлайн у нас буде тільки 24 місця. Це для дітей з малозабезпечених або з багатодітних сімей. Дехто реєструється онлайн, – каже Наталія Петрейко. – На жаль, стався форс-мажор, тому проводимо фестиваль не в кінотеатрі, а на Промприладі, в Multimedia lab. Це буде 5 днів, фест проходить цього року у змішаному форматі: офлайн і онлайн. Усі фільми будуть доступні на офіційному сайті заходу упродовж цього часу".

Початок сеансів о 18:00 щодня з 29 травня до 2 червня.

Читайте також: Велопробіг, квест та майстер-класи. Як у Франківську відзначатимуть День захисту дітей

Нагадаємо, "Чілдрен Кінофест" – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який ознайомлює молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Восьмий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" відбудеться з 28 травня по 6 червня 2021 року у понад 20 містах України. У 2020 році фестиваль відбувся онлайн.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок