На п’ятьох виборчих дільницях 87 округу перераховують голоси виборців

На п’ятьох виборчих дільницях 87 округу перераховують голоси виборців

На п’ятьох виборчих дільницях 87 округу перераховують голоси виборців
. Суспільне Карпати

На п’ятьох дільничних виборчих комісіях на 87-му округу повторно перераховують голоси. Таке рішення ухвалила окружна виборча дільниця. Про це кореспондентам Суспільного Карпати повідомив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Іван Маруняк.

"Наш спостерігач, який перебував біля приміщення ОВК, зафіксував на відео те, як представник команди одного із кандидатів виявив, що члени однієї із ДВК привезли протоколи про підрахунок голосів на дільниці у незапакованому вигляді. Однак протоколи, які транспортуються з ДВК до ОВК, мають бути запаковані та у спеціальному пакеті. Якщо їх везуть у відкритому пакеті, то це є підставою для перерахунку голосів", – пояснив Іван Маруняк.

Також ще кілька ДВК скерували на складання протоколу з позначкою "уточнено" через технічні недоліки у протоколах про підрахунок голосів.

Серед порушень, які зафіксували після закриття виборчих дільниць спостерігачі ОПОРИ, є складання протоколів "майбутньою" датою. Їх зафіксували на виборчій дільниця № 260477 у Надвірній та дільниці № 260005 у селищі Солотвин.

"Це є порушенням, оскільки в протоколі має бути вказана та дата і час, коли був складений протокол. Я так розумію, що це робили з метою отримати гроші за дві доби", – сказав Іван Маруняк.

Нагадаємо, Суспільне стежило за виборами у текстовому онлайні.

Читайте також

На початок