Відомо, хто лідирує на виборчому окрузі № 87. Дані екзит-полу

Відомо, хто лідирує на виборчому окрузі № 87. Дані екзит-полу

Відомо, хто лідирує на виборчому окрузі № 87. Дані екзит-полу
. Суспільне Карпати

Соціологічна група "Рейтинг" оприлюднила дані екзит-полу по виборах народного депутата України в одномандатному виборчому округу № 87 станом на 18-ту годину. Про це йдеться на офіційному сайті компанії, пише Суспільне Карпати.

 Екзит-пол охопив 50 виборчих дільниць, які обирали випадково із дотриманням принципу рівномірності. Респондентів на дільницях відбирали відповідно до кроку, який був незмінним протягом усього дня виборів.

В умовах пандемії COVID -19, з метою забезпечення карантинних вимог, безпеки інтерв’юерів та виборців, опитування відбувалося методом face-to-face на виході з дільниць. Результати фіксувалися інтерв’юером із застосуванням електронних планшетів.

Помилка репрезентативності дослідження – не більше 1,8 %. Кількість результативних інтерв'ю – 3 892. 

Лідери виборчих перегонів

Відомо, хто лідирує на виборчому окрузі № 87. Дані екзит-полу станом на 18:00
Відомо, хто лідирує на виборчому окрузі № 87. Дані екзит-полу станом на 18:00. Суспільне Карпати

Нуль відсотків отримали Руслан Зозуля, Іван Макар, Йосип Резеш, Юрій Юрченко, Руслан Дереворіз. За даними опитування, 0,5 % набрав самовисуванець Олександр Леонідович Шевченко, Олександр Петрович Шевченко трохи менше – 0,3 %. Марія Жолоб та Сергій Сивачук – по 0,1%.

Натомість, за даними екзит-полу "Слуги Народу", перемагає Василь Вірастюк, повідомляють на однойменному сайті.

"Зараз рано підводити підсумки голосування. Ми проводимо паралельний підрахунок голосів і чекатимемо на справжні результати виборів на основі протоколів. У будь-якому разі екзит-поли – це соціологія, вона має похибку, тому ще не час говорити про кінцевий результат. Але ми впевнені у перемозі Вірастюка", – наголосив голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко.

Не зважаючи на те, що екзит-пол "Слуги" свідчить про перемогу Вірастюка, інші екзит-поли дають результати, які відрізняються.

Як на Франківщині проходили довибори у Верховну Раду України, читайте тут.

Читайте також

На початок