COVID-19: з 26 лютого на Прикарпатті припинять міжобласне сполучення громадського транспорту

COVID-19: з 26 лютого на Прикарпатті припинять міжобласне сполучення громадського транспорту

COVID-19: з 26 лютого на Прикарпатті припинять міжобласне сполучення громадського транспорту
. Суспільне Карпати

На Прикарпатті з п’ятниці, 26-го лютого, буде заборонена посадка та висадка пасажирів на рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом. Про це йдеться у повідомленні міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова у Telegram.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні доручила Міністерству інфраструктури до 26-го лютого розробити зміни до постанов КМУ, після яких наберуть чинності нові карантинні обмеження.

Зокрема, з п’ятниці буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Івано-Франківській обласній державній адміністрації Державна комісія ТЕБ на НС доручила організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області. Тут проводитимуть температурний скринінг, чергуватимуть медичні бригади, поліція та рятувальники. При виявленні в людини симптомів COVID-19 її направлятимуть до медичних закладів для проведення діагностики.

На засіданні комісії головний санітарний лікар Віктор Ляшко зауважив, що в Івано-Франківській області від початку року щотижнева  кількість нових випадків захворювання на COVID-19 збільшилася у 6 разів, а за останній тиждень приріст становить 30 %.

"Рівень госпіталізації протягом останнього тижня удвічі перевищує встановлений Кабінетом Міністрів показник (60 осіб на 100 000 населення). Івано-Франківська область залишається єдиною областю в Україні, де заповненість ліжок із киснем перевищує 50 % навіть з урахуванням додатково розгорнутих ліжок", — відзначив Віктор Ляшко.

Головний державний санлікар також додав, в Івано-Франківській області реанімаційні ліжка зайняті на 82 %, а майже в половині лікарень — на 100 %.

Читайте також

На початок