На хімічному заводі на Прикарпатті стався викид диму: що відомо

На хімічному заводі на Прикарпатті стався викид диму: що відомо

На хімічному заводі на Прикарпатті стався викид диму: що відомо
. Facebook

У Калуші, що на Прикарпатті, на ТОВ "Карпатнафтохім" зафіксували задимлення, яке було помітно на кілька кілометрів. Відео розмістили у Facebook-спільноті Калуський формат.

Як стало відомо "Суспільному" з власних джерел, на "Карпатнафтохімі" о 09:32 стався викид газів без горіння на сушильній вежі з виробництва вінілхлориду. За інформацією співрозмовника, потерпілих та травмованих немає, як і загрози для населення.

За словами речниці обласного управління ДСНС Христини Перцович, рятувальні підрозділи до ліквідації наслідків викиду не залучалися.

Начальник управління з промислової безпеки, охорони праці та екології "Карпатнафтохіму" Василь Кучер коментувати ситуацію відмовився, порадивши кореспондентам "Суспільного" звернутися із запитом на підприємство у "встановленому порядку".

Представник пресслужби заводу в телефонній розмові повідомив, що про ситуацію з викидом йому нічого не відомо, а речник "Карпатнафтохіму" перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, 15-го січня на території хімічного заводу "Карпатнафтохім" сталася пожежа - зайнялося факельне горіння піролізної печі.

До слова, у січні 2019-го у Калуші трапилася пожежа на олефіновому заводі "Карпатнафтохім". Про її екологічні наслідки дізнавайтесь тут.

На початок