Додаткових 250 ліжко-місць. Як на Прикарпатті намагаються справитися із захворюваністю на COVID-19

Додаткових 250 ліжко-місць. Як на Прикарпатті намагаються справитися із захворюваністю на COVID-19

Додаткових 250 ліжко-місць. Як на Прикарпатті намагаються справитися із захворюваністю на COVID-19
.

У Заболотівську райлікарню та Верховинську центральну районну лікарню почнуть госпіталізовувати хворих на COVID-19. Усе через те, що на Івано-Франківщині не вистачає місць у лікарнях для хворих на коронавірусну інфекцію. Про це Суспільному Карпати повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

"Станом на сьогодні, у нас відпрацьовано розгортання ще додаткових 250 ліжко-місць та відкриття двох базових лікарень. Це - Верховинська ЦРЛ і Заболотівська районна лікарня, в кожній з яких буде додатково відкрито ще по 50 ліжко-місць. Ці заклади будуть забезпечені апаратами штучної вентиляції легенів і кисневими концентраторами", - зазначив Савчук.

Ще 150 місць для пацієнтів з коронавірусною інфекцією облаштують в наступних 11-ти медзакладах: в Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні - 10 ліжко-місць, в обласному фтизіопульмоцентрі - 15, Рожнятівській ЦРЛ - 20, Коломийській ЦРЛ - 20, Калуській ЦРЛ - 10, Снятинській ЦРЛ - 15, Богородчанській ЦРЛ - 15 Лисецькій лікарні - 10, Долинській ЦРЛ - 20, Надвірнянській ЦРЛ - 10, Галицькій - 5.

Богородчанська, Лисецька та Косівська лікарні завантажені хворими чи з підозрою на COVID-19 на 100 %. Долинська ЦРЛ - на 92 %. Також, за словами Руслана Савчука, на межі своїх можливостей надають медичну допомогу і Яремчанська, Коломийська інфекційна та Коломийська лікарні.

Нагадаємо, 16-го лютого на селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського обговорили ситуацію із заповненням ліжко-місць для хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Івано-Франківській області. На Прикарпаття терміново виїжджає головний державний санітарний лікар – заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На початок