Новини

Гімнастика на Суспільне Спорт

Україна виграла дві медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Осієку
Новини в Україні
Друга поспіль перемога у медальному заліку. Як виступили українські гімнасти на Кубку світу в Каїрі Новини в Україні
Україна виграла шість медалей у другий день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики Новини в Україні
Україна виграла три "золота" й дві "бронзи" в перший день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики Новини в Україні
Збірна України - переможець першого етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики: скільки медалей Новини в Україні
Українські гімнасти завоювали два "золота" та "срібло" у другий день фіналів етапу Кубка світу Новини в Україні
Спортивна гімнастика: етап Кубка світу в болгарській Варні, результат та огляд другого дня фіналів, як виступили українці, скільки медалей завоювали
17-річні Ковтун і Бачинська уперше виграли "золото" на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики Новини в Україні
Україна здобула дві золоті нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики! 17-річні Ілля Ковтун та Анастасія Бачинська виграли у дисциплінах з вправ на коні та колоді відповідно.
Як Україна формуватиме склад на Олімпіаду-2020 у спортивній гімнастиці. Пояснення тренера Ексклюзивно Новини в Україні
За два з половиною місяці склад збірної України зі спортивної гімнастики на Олімпійських Іграх у Токіо все ще не є визначеним. На Іграх Україна буде представлена п'ятьма гімнастами.
Україна - четверта у медальному заліку Євро зі спортивної гімнастики. Результати Новини в Україні
Була запасною, але виграла медаль. 17-річна гімнастка Бачинська - бронзова призерка Євро на колоді Новини в Україні
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол