Українські гімнасти здобули дев'ять медалей на етапі Гран-прі в Сомбатгеї
Новини в Україні
"Невинні діти на блюдечку в педофіла". Гімнастки виступили перед Сенатом США у справі про домагання Новини в Світі
·
Українські гімнасти очолили підсумковий рейтинг Кубка світового виклику в половині дисциплін Новини в Україні
Гімнастам дозволили розминатися на снарядах перед виступом у фіналах: чому це було заборонено Новини в Світі
"Не думав над переходом в іншу державу". Верняєв прокоментував свою заяву про "ультиматум" Новини в Україні
Україна завоювала 29 медалей на Кубку світу зі спортивної гімнастики: всі нагороди сезону Новини в Україні
У 2021 році сезон Кубка світу складався з шести етапів: одного етапу Кубка світу та п'яти челендж-капів, або Кубків світового виклику. Україна за цей сезон завоювала 29 медалей, зокрема 12 золотих.
Україна завоювала чотири медалі на останньому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики Новини в Україні
У турецькому Мерсіні завершився етап світового челендж-капу зі спортивної гімнастики. Це був фінальний етап сезону та останній крупний старт перед початком чемпіонату світу, який відбудеться 18-24 серпня.
"Якщо мене повернуть у спорт, буде ультиматум". Верняєв - про ймовірність зміни громадянства Ексклюзивно Новини в Україні
Збірна України на Олімпіаді-2020 виступала без одного із лідерів у спортивній гімнастиці. Олега Верняєва дискваліфікували по справі із вживанням мельдонію.
Голова техкомітету гімнастики з Росії може залишити посаду після результатів команди на Олімпіаді Новини в Світі
"Париж-2024 – це реально". Українська гімнастка Нікольченко може повернутися на килим ЗМІ Новини в Україні
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика