У 2020 90 дітей-сиріт з Дніпропетровщини знайшли нові родини

У 2020 90 дітей-сиріт з Дніпропетровщини знайшли нові родини

У 2020 90 дітей-сиріт з Дніпропетровщини знайшли нові родини
. Фото ілюстративне: ОДА Дніпропетровської області

У 2020 році 90 сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з Дніпропетровщини знайшли нові родини. Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільше хлопчиків та дівчаток, а саме 85, всиновили в Україні.

Загалом усиновили 35 немовлят, 41 малюка від одного до п’яти років, 14 дітей шкільного віку. П’ятеро дітлахів забрали на виховання до інших країн – Сполучених Штатів Америки та Італії.

Потенційним батькам потрібно звертатися до служби у справах дітей за місцем проживання. Там заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти дитину та оформити документи.

"На родинний затишок, люблячих матусь і татусів заслуговують абсолютно всі діти. Щороку ми прагнемо, щоб якнайбільше сиріт знайшли нові сім’ї. У 2020 всиновили 90 хлопчиків та дівчаток із Дніпропетровської області. Новоспечені батьки – з різних куточків України та закордону",– зазначив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тисяч сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Читайте також

Понад 12 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини зареєструвалися на пробне ЗНО

7 років з дня розгону Євромайдану під ОДА в Дніпрі: як це було та хто покараний

На початок