Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію

Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію

Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію
.

Серед працівників галузі освіти, яким президент України Володимир Зеленський призначив державні стипендії, – двоє вчителів з Дніпропетровщини: директор Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею Володимир Пентегов та керівниця Кам’янського ліцею нових інформаційних технологій Людмила Сбоєва. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Державну стипендію присуджують видатним діячам освіти на два роки. Цьогоріч президент України Володимир Зеленський відзначив 24 освітянина. Це вчителі та викладачі, доктори й кандидати наук. Приємно, що серед них є мешканці Дніпропетровщини», – ідеться в повідомленні.

Державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та  інформаційної сфери призначаються з метою стимулювання їхньої творчої праці як свідчення видатних особистих досягнень. 

Розмір довічної стипендії складає 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто близько 2 650 грн на місяць.

Що відомо

  • Володимир Пентегов все життя працює в галузі освіти. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут, потім багато років навчав студентів у кількох профтехах міста. Нині керує Криворізьким професійним транспортно-металургійним ліцеєм.
  • Вчителька-методист Людмила Сбоєва – почесна громадянка Кам’янського. З 1986 року очолює ліцей нових інформаційних технологій.

Читайте також

Опікуються дітьми без батьків, роблять винаходи та вчать безоплатно. Вчителі. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ РОКУ

На початок