"Розуміємо скарги людей на відсутність світла". Інтерв'ю з гендиректором "ДТЕК Дніпровські електромережі"

"Розуміємо скарги людей на відсутність світла". Інтерв'ю з гендиректором "ДТЕК Дніпровські електромережі"

Ексклюзивно

Останні декілька тижнів графіки відключень на Дніпропетровщині не змінні. Темна чотиригодинна зона — це вимкнення електрики, дві години в білій — це час, коли світло є. Але ще існує світло-сіра зона на три години — це той період, на який відключення можливі.

Як діють графіки відключень та чи змінюються вони, чому у вас немає світла, а в будинку навпроти — є. Про це в інтерв'ю Суспільному розповів генеральний директор "ДТЕК Дніпровські електромережі" Андрій Терещук.

Три зони в графіках, що означає кожна з них?

Біла зона — це гарантовано електрозабезпечення, там електропостачання є. Сіра зона — це відсутність електроенергії, а світло-сіра зона означає, що можливо не буде, а можливо буде.

За якої умови?

Коли за командою НЕК "Укренерго" у нас діють дві черги у графіках погодинного відключення, тоді більш-менш ситуація, коли сіра зона працює. Сіра і темна сіра — це немає світла, а світло-сіра і біла — це є.

Коли вводиться три черги, тоді графік діє таким чином, що частіше на світло-сірій зоні світла скоріше не буде, тому що не вистачає часу на розмін між чергами, адже є шість черг. І коли ти три черги — це половину вимикаєш, то через деякий час тобі потрібно ввімкнути ці три черги і вимкнути наступні три черги. Тому графік у нас є на сайті, він складений таким чином, щоб було видно, де пересікаються ці зони, деякі черги накладаються одна на одну і так далі.

В принципі, ми намагаємося збалансувати графік таким чином. Я розумію скарги людей, коли кажуть, що сьогодні не було світла сім годин, наприклад. У рамках одного дня така ситуація може бути, але ж кожного дня черги змінюють свою черговість. Команди подаються практично: дві черги, потім три черги, потім знову дві черги. У рамках тижня ситуація більш-менш збалансована. Ми рахуємо години зі світлом по чергах, і там розбіжність між чергами максимально 5-6%, як в плюс, так і в мінус. Тобто, якщо в якійсь черзі було світло 10 годин або 12 годин за добу, то в інших чергах це може бути плюс-мінус 5-6%.

Коли у в будинку немає світла, а в сусідньому є — що це означає?

Бувають ситуації, коли в когось може бути світло вимкнене по якійсь черзі, а в сусідніх будинках світло є. Це, скоріш за все, означає, що це аварійна ситуація, тому що обладнання працює з великим навантаженням на момент включення.

Ми, як люди, які мешкають у своїх домівках, як тільки вимикають світло, не вимикаємо всі електроприлади. Світло згасло, все як залишилося, так і залишилося. Світло включилося, все навантаження одразу одночасно почало працювати. І тут не працює коефіцієнт неодночасності, коли людина якась ввімкнула чайник, якась ввімкнула світло. У всіх, особливо ввечері, вмикається дуже багато електроприладів.

Тому, якщо у вас на районі було світло вимкнене по якійсь черзі, а в сусідніх будинках світло є, у вас, скоріш за все, аварійна ситуація. Потрібно подзвонити до нас на кол-центр або написати у Facebook на офіційній сторінці "ДТЕК Дніпровські електромережі", і ми туди поїдемо бригадою і будемо лагодити цю аварію.

Наступний варіант: якщо будинок під'єднаний до лінії критичної інфраструктури, тоді він не вимикається. Це залежить від того, як влаштована мережа. Всі будинки, навіть в одному районі, будувалися в різний час, і не всі вони під'єднані до одних і тих же трансформаторних пунктів або підстанцій або ліній.

Тому є такі ситуації, коли на тій самій лінії, на якій під'єднана критична інфраструктура (вода, тепло, лікарня), потрібно вручну їхати і вимикати кожне приєднання до цієї лінії до об'єкта критичної інфраструктури, а через 4-5 годин їхати і знову вмикати. Це ж не те що один раз вимкнув і забувся.

Ці ж самі люди їдуть далі аварії лагодити, обладнання лагодять. Щось трапилося, якісь запобіжники згоріли, тому що було перенавантаження по будинку. Ці всі бригади працюють цілодобово, і вони і на відключеннях, і на ремонтах. Мало того, ми ще ж повинні працювати в форматі відновлення мереж, реконструкції мереж, коли літо, коли підготовка до осінньо-зимового періоду до опалення.

Взимку, знаєте, як у нас: влітку не вимикайте, тому що холодильник, а взимку не вимикайте, тому що холодно. Коли вимикати? Коли працювати? Ми намагаємося. Ми впровадили у себе першими, наскільки я знаю, роботи під напругою. Ми багато робіт виконуємо під напругою і ми багато людей не вимикаємо. Ми навіть опори в деяких випадках міняємо, не вимикаючи лінію, якщо вона потребує заміни, тому що вона вже стара, поломана або нахилена.

Чи змінювались графіки та, чи змінюються взагалі?

Десь два чи три тижні тому були зміни, коли НЕК "Укренерго" почала давати команди на відключення кількості черг. Раніше це були ліміти, і були розмови про те, що вони несправедливі. На сьогодні по всій країні НЕК "Укренерго" для всіх однаково дає кількість черг на вимкнення.

Вимкнення роблять вручну? Чи може людський фактор впливати на затримку в графіках?

Більшість цих речей ми робимо автоматично з центра живлення, але частину дійсно приходиться робити вручну.

Ось я вчора розбирався, були скарги, коли ввімкнули одну із черг, і частина району стала зі світлом, а частина ні. Вони ще почекали 10-15 хвилин і почали дзвонити, скаржитися, тому що немає світла. Почали розбиратися, і вже бригада туди поїхала, тому що ми по нашому обладнанню, по управлінню дистанційному, побачили, що дві комірки не включилися.

Вони не включилися внаслідок того, що там різні проблеми: або не було зв'язку, або вежа стільникового зв'язку розрядилася, не працює, або якась ще механічна проблема. Хлопці поїхали. Звісно, поки доїхали, поки відключилися, допустилися, тому що ми ж працюємо, це ж не просто ти приїхав, відкрив двері і там почав кудись тикати. Є чіткий регламент, є правила безпеки експлуатації, щоб наші люди поверталися живі додому, не травмовані.

Вони приїжджають, роблять огляд, допускаються. Диспетчер контролює кожен їх крок, тому що наша основна задача, щоб вони були живі, а не щоб вони на 5 чи 10 хвилин швидше ввімкнули. Я розумію, що це може якось сприйматися, що нам неважливо. Ні, нам важливо, щоб ми швидко включили електроенергію, але ми переживаємо за безпеку наших працівників.

Правила ці написані життями людей, і вони написані десятиліттями. Вони постійно дописуються на кожному випадку. Тому ми вимагаємо максимально дотримуватися цих правил безпеки, щоб наші люди притримувалися.

Чи залежить ситуація зі світлом і кількість вимкнень на добу з тим, що Дніпропетровщина — прифронтова область?

Я не знаю, від чого залежить ситуація, як колеги там працюють, але всі вимикають однакову кількість черг. Я думаю, що якщо подивитися за кількістю годин зі світлом, то плюс-мінус ми всі будемо однаково, відхилення буде незначне.

Якщо казати про прифронтові області, у нас найбільше потерпають від обстрілів південь: Нікополь, Марганець, Покров. Ми намагаємося ремонтувати обладнання якомога швидше, наскільки це можливо, після безпечного допуску до місця ушкодження від ДСНС та військових.

Наші люди виїжджають, і буває, на підстанціях знаходять вибухівку, дрони. Тому ми повинні працювати дуже обережно, бо наші люди не вчилися працювати з вибухівкою, вони вчилися працювати з електроенергією.

Чи є, можливо, хоча б обережні прогнози, коли може зменшитися кількість відключень світла або стане краще ситуація з енергосистемою?

Як я вже казав, балансує систему НЕК "Укренерго", вони бачать всю картину. Я навіть не можу прогнозувати, тому що не бачу, як відновлюється пошкоджена енергетика, як НЕК "Укренерго" балансує, які їхні важелі, які ресурси. Це їхній обов'язок, їхня відповідальність.

Так, ми очікуємо змін у розпорядженнях від НЕК "Укренерго", якщо покращиться ситуація. Якщо не буде вводитися три черги, буде дві, то ми будемо виконувати дві. Буде одна, як було на початку, коли в нас була одна черга, і люди були практично дві третини доби зі світлом, а тільки чотири, максимум шість годин, без світла за добу.

Як тільки в системі буде полегшення, до нас дійде команда на зменшення кількості черг на відключення, і ми з великим задоволенням почнемо вимикати менше, тому що для нас це також важка ситуація. І емоційно для працівників це дуже важко, тому що не кожна людина з розумінням відноситься до цього.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок