Вилучили 8 кілограмів риби. Жителя Нікопольщини підозрюють у бракон'єрстві

Вилучили 8 кілограмів риби. Жителя Нікопольщини підозрюють у бракон'єрстві

Риба, кримінал, Дніпро
Риба, вилучена правоохоронцями на Дніпропетровщині. Національна поліція Дніпропетровщини

Жителя Нікопольського району Дніпропетровщини підозрюють у незаконному занятті рибним промислом під час нересту.

Про це сказано на сайті обласної поліції.

Виявили чоловіка вранці 13 червня коли той рибалив на Каховському водосховищі у Червоногригорівці.

У 26-річного чоловіка вилучили "жилкову" сітку та вісім кілограмів риби. Збитки завдані державі сягають майже 55 тисяч гривень.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 249Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від 1,5 мільйона до 4,5 мільйона гривень. Також можливе покарання у вигляді пробаційного нагляду на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Що відомо про нерестову заборону на Дніпропетровщині

З 1 квітня на Дніпропетровщині почала діяти нерестова заборона на вилов риби. Її тривалість залежатиме від водойми. У Кам'янському водосховищі заборона триватиме з 8 квітня по 16 червня. У Дніпровському – з 5 квітня по 13 червня, у всіх інших водосховищах – з 1 квітня по 9 червня.

На всіх річках та їх кореневих водах (річищ з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) в межах області заборона триватиме з 1 квітня по 20 травня, а у інших придаткових водоймах річок – з 1 квітня по 30 червня.

В управлінні Держрибагентства у Дніпропетровській області функціонує телефонна "гаряча" лінія: (096) 400-02-50. На неї можна повідомляти про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок