У Дніпрі на житломасиві Перемога завершують демонтаж двох під`їздів будинку, куди влучила ракета РФ

У Дніпрі на житломасиві Перемога завершують демонтаж двох під`їздів будинку, куди влучила ракета РФ

будинок, демонтаж, ракета
Роботи з демонтажу під`їздів в будинку на житломасиві Перемога, Дніпро, червень 2024 року. Дніпровська міська рада

У Дніпрі завершують демонтаж двох під`їздів будинку № 118, що на Набережній Перемоги, куди 14 січня 2023 року влучила російська ракета. Його розпочали у березні поточного року.

Як розповів головний інженер підрядної компанії Олександр Романцов, найважче під час проведення робіт було саме очистити приміщення: меблі, килими, шафи тощо.

"Все це ми робили вручну. Щодо розбору конструкцій, то їх прибирали так, як і будували – по панелях. І робили це дуже обережно. Демонтували понад 1000 таких", — сказав він.

За його словами, наразі роботи з демонтажу майже завершено, лишилось розібрати фундамент.

Директор департаменту житлового господарства міськради Сергій Файфер зазначив, що наступного тижня проводитиметься демонтаж крана і мешканці, які були відселені, зможуть з 1 липня повертатися до своїх осель. Усі роботи завершать до кінця серпня.

Що відомо про ракетний удар по дев`ятиповерхівці у Дніпрі

14 січня 2023 року ракета РФ влучила у багатоповерховий будинок на житловому масиві Перемога у Дніпрі. Тоді загинуло 46 людей, серед яких 6 – діти, близько 80 осіб отримали поранення. До пошуково-рятувальної операції залучили 450 рятувальників, які працювали змінами по 12 годин. З-під завалів врятували 36 людей, а пошукова-рятувальна операція тривала майже 70 годин.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок