Матеріал журналістів з Дніпра переміг у номінації конкурсу "Честь професії"

Матеріал журналістів з Дніпра переміг у номінації конкурсу "Честь професії"

Нагородження, журналістика, Дніпро
Матеріал журналістів з Дніпра переміг у номінації конкурсу "Честь професії". Суспільне Дніпро

Матеріал "Одна родина на все село: як живуть у зруйнованій РФ Білогірці" журналістки Яни Стойкової та оператора Юрія Тинного з Суспільного Дніпро переміг у номінації "Найкращий репортаж у локальному медіа" конкурсу "Честь професії".

Як розповіла Яна, їхній з Юрієм матеріал — прекрасний приклад того, як всі українці мають триматися незважаючи ні на що та відбудовувати країну.

"Росіяни нищать все: вбивають людей, руйнують домівки. Але ми збираємо по шматочках наше життя та відновлюємо його попри все. Кожен на своєму місці. У цих людей замість стіни — матрац, а навколо осель розкидані російські снаряди. Але їм байдуже, вони радіють, бо вдома, бо вільні. Це класний приклад, як ми всі маємо триматися та відбудовувати нашу країну", — сказала журналістка.

Юрій Тинний розповів: знімаючи такі матеріали відчуваєш себе дотичним і корисним у боротьбі України за незалежність.

"Важливо розповісти усьому світу про злочини що коять росіяни, знищуючи населені пункти вщент. У Білогірці немає жодного вцілілого будинку, деякі зруйновані вщент, деякі частково. Повністю безлюдне село, зі звуків тільки вітер. Дуже моторошно дивитися на це, аж мурахи беруть коли їдеш вулицею об'їжджаючи вирви від снарядів", — розказав оператор.

Матеріал журналістів з Дніпра переміг у номінації конкурсу "Честь професії"
Оператор Юрій Тинний. Суспільне Дніпро

За словами авторки матеріалу, перш за все вона прагнула не нагороди, а розповісти історії незламних українців.

"Особисто для мене ця нагорода – це можливість вчергове, на більший загал розповісти про цю проблему, тому що життя українців зараз, у звільнених населених пунктах — це те, про що потрібно кричати. Те, що там зробили російські війська – це має бачити увесь світ", – розповіла журналістка Яна Стойкова.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок