Лікарня Дніпропетровщини підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним медичним корпусом: що це дасть

Лікарня Дніпропетровщини підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним медичним корпусом: що це дасть

Одна з лікарень Дніпропетровщини, де рятують поранених на фронті бійців, підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним медичним корпусом. Церемонія підписання відбулася 29 травня, повідомляють кореспонденти Суспільного.

За словами підписантів, документ дозволить співпрацювати медичним командам США і України в сфері надання допомоги військовим та цивільним.

Генеральний директор лікарні Сергій сказав: представники Міжнародного медичного корпусу, зокрема, поділяться з лікарями Дніпропетровщини досвідом оперування травм, отриманих на полі бою. Це досвід, якого вони набули під час війни в Іраку..

“Те, що сьогодні з нами колеги, які можуть і поділитися досвідом, і приїхати просто стати, оперувати разом з нами, дає можливість вижити всій нашій країні", — сказав медичний директор лікарні.

Заступник керівника представництва Міжнародного медичного корпусу Стіпе Муслім зазначив: співпраця його організації з Україною розпочиналася зі Львова. На початку до неї було залучено близько 20 медиків. Зараз це вже понад 400 фахівців у семи областях України.

"Хотілося би також залучити лікарів зі Штатів та з інших країн, щоб вони приїхали в Україну та провели хірургічні тренінги. Також ми можемо обговорити, які саме тренінги були б цікаві для лікарів", — зазначив Стіпе Муслім.

Міжнародний медичний корпус — це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається проведенням навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку. Був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами. Є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією. Міжнародний медичний корпус пропонує навчання та медичну допомогу постраждалому населенню в країні, де проводиться місія. Також організація допомагає відновлювати зруйновану війною систему охорони здоров’я.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок